مد

آرایش صورت با موی مشکی

بهترین مدل های آرایش برای خانم های مو مشکی

خیلی از خانم ها رنگ موی مشکی دارند و یا موهای خود را به رنگ موی مشکی پر کلاغی در می آورند که خیلیپرطرفدار است و باعث کمتر نشان دادن سن می شود. خانم هایی که موهای مشکی دارند باید آرایش صورت مناسب با این رنگ مو را انتخاب کنند تا زیبایی آنها بیشتر شود.

بی نقص ترین آرایش زمانی است که شما بدانید از چه رنگ هایی باید استفاده کنید و با توجه به رنگ مو، پوست، چشم و حتی لباس خود باید رنگ آرایش خود را انتخاب کنید. در ادامه بهترین نمونه های آرایش صورت متناسب با موی مشکی پر کلاغی را معرفی می کنیم.

آرایش صورت متناسب با موی مشکی

نخستین قدم برای داشتن آرایشی ماندگار، زیرسازی مناسب است. سپساز انتخاب کرم مرطوب کننده آبرسان بر طبق پوستی که دارید، می توانید ا یک پرایمر استفاده کنید.

انتخاب کرم پودر، پنکک و کانسیلر مناسب

اگر رنگ پوست شما سفید، گندمی و سبزه است باید رنگ مناسب برای انتخاب کرم پودر و پنکک را انتخاب کنید و باید دقیقا هم رنگ پوست خودتان باشد. برای این دو مورد و همچنین به منظور همخوانی بهتر رنگ صورت و گردن، بهتر است طق تناژ رنک پوست خودتان انتخاب کنید. برای کانسیلر اینگونه نیست، برای کانسیلر بهتر است که رنگ یک یا دو درجه از پوست شما روشن تر باشد.

سایه‌ چشم مناسب

برای انتخاب کردن سایه، آرایش چشم دودی و اسموکی انتخاب مناسبی است. رنگ های تیره و خنثی، همخوانی یبایی با رنگ موی مشکی دارند. انتخاب رنگ قهوه ای تیره و روشن برای یک آرایش سبک تر مناسب است.

آرایش چشم‌ها

آرایشگران معروف همیشه بر این باور هستند که بینآرایش چشم و آرایش لب، فقط یکی از آنها باید تیره و غلیظ باشد. می توانید برای آرایش چشم خیلی تیره و استفاده از مژه مصنوعی، برای رژ لب، از رنگ های خیلی کمرنگ، همرنگ لب و یا حتی برق لب استفاده نمایید.

البته برعکس این موضوع هم وجود دارد. اگر برای آرایش چشم فقط ریمل ساده را ترجیح می دهید، می توانید از رژ لب قرمز و بنفش تیره استفاده کنید.

رژلب مناسب

اگر قصد آرایش صورت با موی مشکی خود را دارید، در صورتی که پوست شما روشن اسـت، رنگ های قرمز گوجه ای و روشن را انتخاب کنید و اگر پوست سبزه دارید، رنگ های قرمز تیره، شرابی و بنفش را روی لب های خود امتحان کنید.

رژگونه

رژگونه را در آخرین مرحله از آرایش استفاده کنید. هنگامیکه رنگ موهای شما پرکلاغی است؛ طبق آرایش متناسبی که انتخاب کرده و رنگ هایی که استفاده کرده اید، رنگ رژگونه را انتخاب کنید. ولی به صورت معمول انتخاب رنگ های مرجانی و صورتی کم رنگ مناسب می باشد.

مدل های آرایش مناسب برای موهای مشکی

امیدواریم از عکس های آرایش متناسب با موی مشکی ایده گرفته باشید و مورد پسند شما قرار گرفته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن