مد

مدل آرایش خلیجی

+ ۲۵ مدل زیبای آرایش خیلی صورت به همراه آموزش

در این بخش روزانه بیش از ۲۵ مدل آرایش خلیجی صورت را اماده کرده ایم که خیلی جذاب هستند. در آرایش صوت خلیجی بیشترین تمرکز روی چشم ها است. این نوع آرایش که یکی از سبک های محبوب در حنوب سرزمینپهناوراست، ولی در تمام ایران طرفدار دارد و به طور کل آرایشی غلیظ محسوب می شود.

در این نوع آرایش که بیشتر تمرک بر روی چشم ها است از رنگ های تیره و خیره کننده مثلمشکی، طلایی، بنفش و قهوه ای برای سایه زدن چشم ها استفاده می شود.

برای انجام آرایش صورت خلیجی شما نیاز نیست حتما یک آرایشگر حرفه ای باشید و می توانید با رعایت کردن چند نکته آرایشی در منزل این کار را خودتان انجام دهید.

آموزش گام به گام آرایش صورت خلیجی

برای آرایش کردن صورت به سبک خلیجی باید با طی کردن مراحل زیر صورت بگیرد:

مدل آرایش خلیجی

مرحله یک: زیر سازی صورت

در ابتدا کرم مرططوب کننده بنید و با استفاده از پرایمر منافذ باز پوست را بپوشانید، پرایمر پوست شما را یکدست و صاف می کند و ماندگاری آرایش را بیشتر می کند. با استفاده از یک کانسیلر تیرگیف کک و مک و دیگر عیوب چهره را بپوشانید. در صورتی که می خواهید آرایشی فوق العاده داشته باشید، یا کانتورینگ صورت اجزای صورت شما را متعادل کند، کانتورینگ صورت به فرم صورت شما بستگی دارد. در آخر هم با کرم پودر پوستتان را یکدست کنید، معمولا در آرایش خلیجی از کرم پودر برنزه استفاده می شود.


مرحله دوم: آرایش چشم ها در میکاپ خلیجی

در آرایش خلیجی بیشترین تمرکز روی چشم ها است. برای آرایش چشم هایتان به سه سایه با رنگ های مختلف نیاز دارید. سایه چشم های تیره، اکلیلی، قهوه ای، مشکی و بنفش جزو سایه های پر استفاده در این سبک آرایشی هستند.ابتدا بر روی پلک چشم خود تا زیر ابرو سایه روشن بزنید، سپس روی پلک تا خط پلک سایه با رنگ متوسط بزنید و در گوشه های چشم و زیر پلک ا سایه تیره استفاده کنید.

پس از تکمیل کردن سایه چشم نوبت به کشیدن خط چشم می رسد. برای کشیدن خط چشم ا گوشه داخلی چشم آغازکنید و خط چشم را تا قسمت بیرونی چشمتان ادامه دهید. خط چشم دنباله دار یکی از محبوب ترین مدل های مختلف کشیدن خط چشم است که در آرایش چشم خلیجی استفاده می شوند. در آخر هم ریمل بزنید، بهتر است برای دیمل زدن از ریمل حجم دهنده استفاده کنید. می توایند قبل از ریمل زدن مژه مصنوعی قرار دهید و سپس ریمل بزنید. مژه های مصنوعی جلوه آرایش صورت خلیجی را خیلیبیشتر می کند.

مرحله سوم: آرایش ابرو

اما آرایش ابرو هم خیلیمهم است. برای آرایش ابروهای خود می توانید از مداد، آکوا، سایه ابرو و ماژیک استفاده کنید. اگر ابروهای نازک و کم پشتی دارید، بهتر است از آکوا برای آرایش ابروهای خود استفاده کنید. برای آرایش ابروهای خود با آکوا، بتدا خط ابروی خود را با مداد مشخص کنید، سپس برس را مرطوب کنید، داخل آکوا بزنید و ابروهایتان را پر کنید. در صورتی که حالت طبیعی ابروهایتان را دوست دارید و می خواهید این حالت را حفظ کنید، از سایه ابرو برای پر کردن ابروها استفاده کنید.

مدل آرایش خلیجی

مرحله چهارم: رژگونه در میکاپ خلیجی

در آرایش صورت خلیجی رژگونه باید سطحی و معتدلباشد. برای برجسته کردن گونه با رگونه از رنگ های مکمل سایه چشم استفاده کنید. می توانید رنگ رژگونه را متناسب با گرم یا سرد بودن رنگ سایه چشم انتخاب کنید. برای مثال اگر از رنگ های گرم برای سایه چشم استفاده کرده اید، رژگونه با تناژ نارنجی انتخابی خوب است و برای سایه چشم سرد از رژگونه با تناژ صورتی استفاده کنید.

مدل آرایش خلیجی

مرحله پنجم: رژ لب

برای رژ لب هم می توانید از رنگ صورتی ملایم، گوشتی و … استفاده کنید. در آرایش صورت خلیجی رنگ رژ لب هم خانواده با رنگ رژگونه است و متناسب با آن انتخاب می شود.

مدل آرایش خلیجی

۲۵ مدل میکاپ و آرایش خلیجی جذاب

با طی کردن مراحل بالا می توانید آرایش خیلی زیبایی داشته باشید و در ادامه می توانید نمونه های آرایش خلیجی را مشاهده کنید و از آنها ایده بگیرید.

مدل آرایش خلیجی

آرابش خلیجی زیبا

زیباترین آرایش لب و چشم

آرایش غلیظ خلیجی

آرایش چشم و ابروی زیبا

آرایش چشم و لب های زیبا

مدل های شیک آرایشی

آموزش آرایش خلیجی

آرایش لب و چشم های خلیجی

آرایش چشم پر رنگ

آرایش خلیجی زیبا

تصاویر زیباترین آرایش زنانه

آرایش چشم شیک

مدل های جدید آرایشی

آرایش های جذاب زنانه

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن