تکنولوژی

امکان جا به جا شدن بین حداکثر ۵ لیست توییتر با سوایپ برای کاربران iOS فراهم شد

امکان اضافه کردن حداکثر ۵ لیست توییتر به صورت تایملاین‌های جداگانه در اپ این سوریس برای کاربران فراهم شده که به آن‌ها اجازه می‌دهد از همان صفحه خانه و به سرعت بین گروه‌های مختلف اکانت‌هایی که دنبال می‌کنند با سوایپ جا به جا شوند.

این شرکت قابلیت مذکور را چند ماه پیش آزمایش کرده بود، اما حالا آن را برای تمام کاربران iOS به اجرا در آورده است. این ایده در واقع به این صورت عمل می‌کند که شما می‌توانید از لیست‌ها به عنوان فیلتری برای دنیال کردن دسته خاصی از اکانت‌های دنبال شده‌تان (مثلا لیست همکاران) استفاده کرده یا اکانت‌هایی را در آن بگنجانید که نمی‌خواهید توییت‌هایشان در تایملاین اصلیتان نمایش داده شوند.

کاربران توییتر سال‌هاست که از قابلیت لیست توییتر به عنوان تایملاین ثانویه و بیشتر در سرویس TweetDeck استفاده می‌کنند. در این سرویس لیست‌های مختلف را می‌توان به صورت همزمان و در ستون‌های عمودی مشاهده کرد.

لیست‌هایی که با استفاده از قابلیت مذکور در اپ توییتر ساخته می‌شوند همچنان شامل قوانین لیست‌های توییتر می‌شوند و می‌توان آن‌ها را عمومی یا شخصی کرد. علاوه بر این کاربران مثل گذشته می‌توانند لیست‌های عمومی کاربران دیگر را دنبال کرده و یا اکانت خودشان را از لیست کاربران دیگر و از طریق بلاک کردن آن‌ها حذف کنند.

توییتر در کنار اضافه کردن این قابلیت جدید، طراحی صفحات لیست خود را نیز تغییر داده و به کاربران این امکان می‌دهد تا عکس هدر برای آن تعیین کرده و دید بهتری از اعضای لیست و دنبال کنندگان آن داشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن