تکنولوژی

تخفیف چشمگیر سامسونگ برای تعویض نمایشگر گلکسی فولد

سامسونگ برای خریدارانی که تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ گلکسی فولد را سفارش بدهند امکان تعویض نمایشگر با پرداخت ۱۴۹ دلار را در نظر گرفته است.

یکی از بزرگ ترین نگرانی های کاربران این است که سامسونگ در عرضه مجدد گلکسی فولد دوباره خطا کند. ظاهراً کار کردن با گوشی تاشوی سامسونگ آنقدر مشکل است که سازنده کره ای مجبور شده برای نحوه کار کردن با آن ویدیوی آموزشی تولید کند.

سامسونگ برای جلوگیری از مشکلاتی که دفعه اول در عرضه گلکسی فولد به وجود آمد تغییراتی در این گوشی داده. از این تغییرات می توان به کشیده شدن محافظ صفحه به زیر حاشیه نمایشگر اشاره کرد تا از کنده شدن آن جلوگیری شود. فاصله شکاف گوشی هنگام بسته بودن نیز کم تر شده و مقاومت قسمت پشتی نمایشگر نیز کمی افزایش پیدا کرده است.

مشتریانی که گوشی گلکسی فولد را خریداری می کنند باید حضوراً به فروشگاه مراجعه کرده و آن را تحویل بگیرند. سامسونگ تاکید کرده که این گوشی در تعداد محدود تولید شده و آنرا به مشتریان ارسال نخواهد کرد. علت مراجعه حضوری خریدار به فروشگاه صحبت رو در رو با فروشندگان در مورد نحوه کار کردن و مراقبت از گوشی عنوان شده است.

امکان تعویض نمایشگر با پرداخت ۱۴۹ دلار برای خریدارانی که تا پیش از سال نو میلادی گلکسی فولد را سفارش بدهند در نوع خود جالب است. چون قیمت نمایشگر تاشوی این گوشی در حالت عادی چندین برابر بیشتر از هزینه گفته شده است. به عنوان مقایسه هزینه تعویض نمایشگر آیفون XS مکس حدوداً ۳۲۹ دلار است.

باید دید خریداران تا چه حد اشتیاق دارند تا علاوه بر پرداخت هزینه ۱۹۸۰ دلاری گوشی و ۱۴۹ دلاری نمایشگر در صورت خرابی، به شکل حضوری به فروشگاه رفته و به صحبت های مشاوره ای در مورد نحوه استفاده و نگهداری از گوشی تاشوی سامسونگ گوش دهند. با تمام اینها باز هم هیچ تضمینی به آسیب ندیدن گوشی با کشیده شدن ناخن روی نمایشگر یا رفتن غبار در لولای آن نیست.

گلکسی فولد از ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) در آمریکای شمالی به بازار عرضه می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن