تکنولوژی

دوره آموزشی ریزوماتیک با هدف یادگیری برنامه‌نویسی برای اپلیکیشن‌ غیر متمرکز برگزار خواهد شد

مدرسان دوره آموزشی ریزوماتیک مهارت برنامه نویسی برای اپلیکیشن های غیرمتمرکز (dApps) روی بلاک چین اتریوم را به یک شیوه جدید تدریس می‌کنند. این رویداد در روزهای ۱۱ و ۱۲ مهرماه برگزار شده و برگزارکنندگان آن قصد دارند تفکر جدیدی را در برنامه‌نویسی به دیگران آموزش دهند.

گفتمان «ریزوماتیک» مانند بلاک چین با یک مفهوم ساختارشکنی ترکیب شده است و بلاک چین اتریوم هم با امکان ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز توانسته تحولات زیادی را در صنایع مختلف از حوزه مالی تا بهداشت و سلامت ایجاد کند.

درخواست‌های استخدام برای برنامه نویسان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) در سایت کاریابی آمریکایی indeed در بازه یک‌ساله ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷، ۲۰۷ درصد رشد داشته است. همچنین درخواست‌های مشابه در لینکدین از ۱۰۳۷ مورد در ۲۰۱۶ به ۴۵۴۱ مورد فرصت شغلی در ۲۰۱۷ رسیده است. این دو آمار نشان می‌دهد که یک بازار جدی و بزرگ برای برنامه‌نویسان به وجود آمده که راه رسیدن به آن آموزش است.

دوره آموزشی ریزوماتیک نیز با همین هدف یادگیری علوم جدید و همچنین در راستای آماده سازی برنامه‌نویسان علاقه‌مند برای ورود آن‌ها به بازار کار توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم طراحی شده است. به گفته برگزارکنندگان این رویداد، شرکت‌کنندگان در این دوره با چندین جلسه کارگاه آموزشی آن چه که برای پیاده سازی یک راهکار بلاک چینی نیاز دارند را فرا می‌گیرند.

همچنین دوره آموزشی ریزوماتیک از سخنرانی منتورهای با تجربه در حوزه فین‌تک و بلاکچین بهره برده و شبکه‌سازی نیز از دیگر اهداف این دوره دو روزه مختص برنامه‌نویسان و آینده‌پژوهان خواهد بود.

گفتنیست طراحان «ریزوماتیک» چند پکیج پیشنهادی برای ثبت نام در نظر گرفته‌اند که همه آن‌ها با اتر (اتریوم) قابل پرداخت هستند اما نکته جالب این است که اگر تعهد کنید در مدت ۱۶ ساعت آن چه یاد گرفته‌اید را به دیگران آموزش دهید ثبت نام این دوره برای شما رایگان خواهد بود.

اگر تصمیم گرفتید در این دوره آموزشی شرکت کنید تا قبل از ۱۱ مهر به سایت ریزوماتیک سر بزنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن