تکنولوژی

آیفون ۱۱ پرو با نیم کیلو طلای ۱۸ عیار در پنل پشتی معرفی شد

برند روسی «کاویار» (Caviar) که اواخر مرداد ماه امسال از کلکسیون فضایی آیفون ۱۱ رونمایی کرده بود، از خانواده آیفون ۱۱ پرو با نام دیسکاوری (Discovery) با خصوصیات منحصر به فرد رونمایی کرد.

برای سفارشی سازی این مجموعه از منظومه شمسی الهام گرفته شده و گرانقیمت‌ترین عضوش نیم کیلو طلای ۱۸ عیار در پنل پشتی دارد. این مدل «سولاریوس» (Solarius) نام داشته و با برچسب قیمت ۷۰ هزار دلاری برای مدل ۶۴ گیگابایتی و ۷۱۱۰۰ دلار برای مدل ۵۱۲ گیگابایتی، لقب گرانقیمت‌ترین آیفون ۱۱ پرو را به خود اختصاص می دهد.

آیفون 11 پرو با نیم کیلو طلای 18 عیار در پنل پشتی

در صورتی که مشتری مدل ۵۱۲ گیگابایتی آیفون ۱۱ پرو مکس را انتخاب کند، قیمت از ۷۰۷۷۰ برای مدل ۶۴ گیگابایتی تا ۷۱۴۷۰ دلار برای مدل ۵۱۲ گیگابایتی بالا می رود و تنها یک مدل از این آیفون منحصر به فرد ساخته خواهد شد.

مدل «Mars» از تیتانیوم مشکی با قسمت هایی از سنگ کامپوزیت که سنگ های سطح مریخ را تداعی می کند، تشکیل شده و قسمتی از سنگ شهاب سیاره سرخ نیز در ساعت ۱۲ به کار رفته است و تنها ۱۹ عدد از آن با شروع قیمت ۸۰۹۰ دلار تا ۸۵۶۰ دلار ساخته خواهد شد.

عوض بعدی مجموعه به نام «Luna» از تیتانیوم مشکی و کربن تشکیل شده و اسامی اجرام فضایی با زبان لاتین روی آن حک شده و قطعه ای از سنگ ماه در ساعت آن به کار رفته است. از این مدل نیز تنها ۱۹ عدد ساخته می شود که قیمت آنها با توجه به حافظه داخلی گوشی از ۸۱۳۰ دلار تا ۸۶۰۰ دلار متغیر است.

عضو نهایی این مجموعه نفیس «Terra» نام دارد و با الهام گیری از سیاره زمین و جنگل ها، کوه ها، رودخانه ها و دریاچه های متعدد آن ساخته شده است. در پنل پشتی، زمین توسط فضای بیکران احاطه شده و با طلای ۱۸ عیار خالص و همچنین قطعه ای از شهاب سنگ Tsarev مزین شده است. از این مدل ۹۹ عدد ساخته شده و قیمت آن از ۸۲۵۰ تا ۸۷۲۰ دلار بسته به حافظه داخلی متغیر خواهد بود.

تمامی سنگ های آسمانی به کار رفته در آیفون ها توسط متخصص کانی شناسی موزه فرسمن روسیه گواهی اصالت دریافت کرده اند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن