تکنولوژی

۱۰ گوشی برتر ماه اکتبر ۲۰۱۹ به انتخاب آنتوتو

آنتوتو لیست گوشی های برتر ماه اکتبر را منتشر کرد. این پلتفرم در لیست های قبلی فقط گوشی های پرچمدار را لحاظ می کرد ولی امسال یک لیست هم برای گوشی های میانرده در نظر گرفته است. گوشی ها بر اساس امتیازشان در ابزار AnTuTu V8 انتخاب شده اند.

ابتدا به لیست ده پرچمدار برتر ماه اکتبر می پردازیم که در آن ویوو نکس ۳ با ۴۸۲۹۱۷ امتیاز به صدر جدولت تکیه زده است. مقام دوم و سوم را به ترتیب گوشی گیمینگ ویوو iQQO پرو با ۴۸۱۹۹۷ امتیاز و وان پلاس ۷T با ۴۸۱۷۸۴ امتیاز به خود اختصاص داده اند.

در جایگاه چهارم نام وان پلاس ۷T پرو به چشم می خورد که موفق به کسب ۴۸۰۹۰۲ امتیاز شده و پس از آن ایسوس راگ فون ۲ با ۴۷۷۵۹۶ امتیاز قرار گرفته است. جایگاه ششم تا دهم را به ترتیب گوشی های شیائومی Mi 9 پرو ۵G، بلک شارک ۲ پرو، ریلمی X2 پرو، میزو ۱۶s پرو و ردمی K20 پرو پریمیوم به خود اختصاص داده اند.

گوشی های برتر ماه اکتبر 2019 به انتخاب آنتوتو

در لیست ۱۰ میانرده برتر ماه اکتبر نیز آنر ۹X پرو با کسب ۲۹۹۱۹۴ امتیاز در جایگاه اول قرار گرفته و پس از آن آنر ۹X با کسب ۲۹۱۶۹۰ امتیاز در جایگاه دوم جا خوش کرده است. آنر ۲۰s با کسب ۲۹۰۹۳۶ امتیاز در بنچمارک آنتوتو به جایگاهی بهتر از سوم دست پیدا نکرد.

مقام چهارم را در لیست بهترین بینرده های ماه اکتبر، شیائومی ردمی نوت ۸ پرو با ۲۸۱۵۸۰ امتیاز به خود اختصاص داده و پس از آن گوشی های ریلمی X2 و اوپو رینو ۲ به ترتیب با ۲۵۶۷۱۳ و ۲۵۵۸۷۳ امتیاز قرار گرفته اند.

ردمی K20، شیائومی Mi 9 SE و ریلمی Q به ترتیب جایگاه هفتم تا نهم را به خود اختصاص داده و گوشی ویوو X27 با ۲۱۳۵۴۶ امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است.

بهترین میانرده های ماه اکتبر 2019 از نظر آنتوتو

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن